Pracoviská polície na Komenského v Košiciach budú v piatok zatvorené

1024x
31. Júl 2023
 Polícia na Komenského v Košiciach bude v piatok zatvorená
Ilustračná fotografia. (Zdroj: FB Polícia SR - Košický kraj) 
 
Oddelenie dokladov a úsek zbraní a streliva okresného riaditeľstva Policajného zboru (OR PZ), ako aj oddelenie evidencie vozidiel Krajského dopravného inšpektorátu sídliace v Klientskom centre na Komenského 52 v Košiciach budú v piatok (4. augusta) zatvorené.
 
Dôvodom je prerušenie dodávky elektrickej energie. „V tento deň je možné podať žiadosť o vyhotovenie dokladu na oddelení dokladov OR PZ Košice-okolie sídliace v Klientskom centre na Hroncovej 13 v Košiciach alebo na ktoromkoľvek oddelení dokladov v rámci Slovenskej republiky," uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.
 
Ilustračná fotografia. (Zdroj: FB Polícia SR - Košický kraj)  
 
Rovnako je možné vybaviť na ktoromkoľvek oddelení evidencie vozidiel v rámci SR evidenčné úkony týkajúce sa motorových vozidiel okrem prihlásenia vozidla, ktoré doteraz nebolo prihlásené do evidencie.
 
„Úkony na úseku zbraní a streliva nie je možné vybaviť na inom pracovisku, len na oddelení dokladov príslušného okresného riaditeľstva Policajného zboru v mieste pobytu," dodala hovorkyňa.
 
O piatkovom uzatvorení pracoviska na Komenského 52 informoval aj Okresný úrad v Košiciach. Katastrálny odbor so sídlom na Južnej triede 82 bude poskytovať služby v štandardnom režime.
(12:55, red.) 
Diskusia
Pridať komentár